Festiwal „Zasmakuj w Tradycji” odbędzie się 2 października 2022 – informuje LGD „Kraina wokół Lublina”

image_pdfimage_print

Szanowni Państwo, 

uprzejmie informuję, że w najbliższych dniach odbędzie się kilka wydarzeń organizowanych przez naszą Lokalną Grupę Działania, do udziału w których serdecznie Państwa zapraszam:

  • w dniu 15 września w Gospodarstwie Ogrodniczym „Szczepanówka” Kolonia Świdnik Mały 28 A  odbędzie się pokaz kulinarny w ramach projektu Lubelski Szlak Kulinarny, Zasmakuj w Tradycji (zaproszenie w załączeniu);
  • w dniu 18 września 2 października 2022 w Bychawie odbędzie się „Festiwal Kulinarny Zasmakuj w Tradycji”  (w załączeniu plakat informacyjny). Jest jeszcze możliwość wzięcia udziału w Festiwalu w charakterze wystawcy; 
  • w dniu 19 września (poniedziałek) organizowany jest kolejny  jednodniowy wyjazd studyjny w ramach projektu „Zasmakuj w Tradycji-Lubelski Szlak Kulinarny”.

Podczas wyjazdu odbędą się wizyty w obiektach znajdujących się na LUBELSKIM SZLAKU KULINARNYM „Zasmakuj w Tradycji”, podczas których prezentowana będzie oferta kulinarna (degustacje) oraz turystyczna obiektów działających na terenie powiatu krasnostawskiego i biłgorajskiego. W załączeniu program wyjazdu. 

  • od 20 września rusza cykl warsztatów kulinarnych oraz rękodzieła organizowanych w Inkubatorze Pszczelarstwa w Pszczelej Woli. W załączeniu plakat informacyjny oraz harmonogram warsztatów.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt z pracownikami biura LGD „Kraina wokół Lublina” tel. 81 532 30 65 

Serdecznie zapraszam 🙂

Z poważaniem

Małgorzata Olechowska 

Prezes LGD „Kraina wokół Lublina”

źródło: http://www.krainawokollublina.pl