Zawodniczka UKP Bychawa Łucja Frączek najlepsza zawodniczką podczas XVII Otwartych Zawodów Pływackich o Puchar Wójta Gminy Garwolin!

image_pdfimage_print

Po udanych startach w sobotę zawodnicy UKP Bychawa z bojowym nastawieniem pojechali na XVII Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Garwolin, które przyniosły rekord zgłoszonych zawodników, a było ich dokładnie 274 z 15 klubów. Nasz klub reprezentowało 15 zawodników i zawodniczek, którzy zdobyli 6 medali (1 złoty, 1 srebrny, 4 brązowe).

Najlepiej zaprezentowała się:
-Łucja Frączek która zwyciężyła i zdobyła złoty medal na 50m stylem grzbietowym z bardzo dużą przewagą nad drugą zawodniczką aż 5 sekund!Łucja zajęła również IV miejsce na 50m stylem dowolnym.Jakby tego było mało Łucja została najlepszą zawodniczką wśród 11-latek całych zawodów(Liczyła się suma suma punktów za dwa starty) i otrzymała statuetkę najlepszej zawodniczki
-Zuzanna Salasa zdobyła srebrny medal na 50m stylem motylkowym oraz zajęła IV miejsce na 50m stylem grzbietowym
-Szymon Lipiński dwukrotnie brązowy medal na 50 m stylem dowolnym oraz 50m stylem motylkowym