Zwycięstwo zawodniczki UKP Bychawa podczas Pucharu Open!

image_pdfimage_print

13 maja 2023 roku na pływalni Olimpijskiej Aqua Lublin odbyły się zawody o Puchar Open. To pierwsze zawody w tym roku, w których nasze zawodniczki wystartowały na pływalni 50 m. Nasze zawodniczki startowały w kategorii Open (14 lat i starsi)

Zwycięstwo na dystansie 50 stylem grzbietowym po raz kolejny w cyklu tych zawodów odniosła Łucja Frączek poprawiając swoją „życiówkę” o 0,5 sekundy. VII miejsce zajęła na dystansie 50m stylem dowolnym. Ponadto Łucja została IV zawodniczką tych zawodów.

Amelia Prącik zajęła VIII miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym oraz IX miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym na obu dystansach ustanowiła nowe rekordy życiowe. Amelia była XII zawodniczką tych zawodów.

Julia Flis uplasowała się na VIII miejscu na dystansie 50 m stylem klasycznym poprawiając swój rekord życiowy o 4 sekundy!

Już za tydzień kolejny sprawdzian zawodniczek UKP Bychawa, które wystartują w Ogólnopolskich zawodach pływackich – Memoriał Henryka Kossakowskiego – Lublin. Natomiast Patryk Batko wystartuje Parapływackich Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów młodszych. Naszym zawodnikom życzymy powodzenia w tych zawodach!