Życzenia Burmistrza na koniec roku szkolego

image_pdfimage_print

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół,

Nauczyciele,

Wychowawcy i Rodzice,

Drodzy Uczniowie

 

Szanowni Państwo,

kończy się rok szkolny 2014/2015, rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Rozpoczynające się wakacje to okres wypoczynku a także zbierania sił i energii na dalszą naukę.

 

Drodzy Uczniowie i Absolwenci,

z całego serca gratuluję Wam wiedzy i umiejętności, które zdobyliście w mijającym roku szkolnym. Gratuluję osiągniętych wyników i godnej postawy, która jest wspaniałą nagrodą dla Waszych nauczycieli. Życzę Wam, aby wakacje były okresem dobrego i bezpiecznego wypoczynku, chwilami radości i miłych przygód.

 

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy,

składam serdeczne podziękowania za codzienny trud i twórczą pracę dydaktyczną i wychowawczą, za zaangażowanie i wytrwałość. Dziękuję za podejmowane starania, by codzienne spotkania z uczniami były okazją do rozbudzenia ciekawości światem, do zdefiniowania i pielęgnacji zainteresowań. To dzięki Wam, uczniowie są wzbogacani w uczucia nieprzemijającej wartości dobra, prawdy i piękna.

Wszystkim nauczycielom życzę, by ze swojego trudu pedagogicznego czerpali wiele radości, satysfakcji, chęci do pracy twórczej oraz dużo wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

Pragnę podziękować również Rodzicom za to, że podejmujecie trud współpracy ze szkołą dla dobra Waszych dzieci.

 

Z wyrazami szacunku,

Burmistrz Bychawy

/-/ Janusz Urban