Głosujmy na projekt Ochotniczej Straży Pożarnej w Zaraszowie: Letnie Kino w Alei Kasztanowej

image_pdfimage_print
2015-08-31 glosowanie zaraszowOd 31 sierpnia do 6 września 2015 roku mieszkańcy naszej gminy (i nie tylko) mogą oddać głos na bardzo ciekawy projekt, który zostanie dofinansowany przez Bank Zachodni WBK. Projekt otrzymał już grant, ale dzięki głosom może zostać wyróżniony dodatkowymi nagrodami finansowymi w wysokości: 2 tys. zł, 3,5 tys. zł oraz 5 tys. zł. W imieniu mieszkańców Zaraszowa bardzo prosimy o głosy.
Projekt będzie polegał na zagospodarowaniu podworskiej Alei Kasztanowej w Zaraszowie na wielofunkcyjne miejsce do rekreacji dla mieszkańców. W ramach projektu zaplanowane jest:
1. Przygotowanie terenu do organizacji kina letniego oraz boiska
2. Prace pielęgnacyjne przy kasztanach w Alei Kasztanowej: podcięcie suchych gałęzi, założenie specjalnych preparatów przeciwko szkodnikowi (szrotówek)
3. Organizacja kina letniego
4. Urządzenie miejsca spotkań do dyskusji po seansach. Repertuar dobierany będzie zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców.
Jedynym ograniczeniem funkcjonowania kina będzie pora roku – warunki pogodowe. Seanse będą nieodpłatne. Ze względu na plenerowy charakter kina nie będzie ograniczonej liczby widzów podczas jednego seansu. W ramach projektu urządzone zostanie również boisko do piłki plażowej, które będzie atrakcją dla mieszkańców w różnym wieku, głównie dla dzieci i młodzieży w sezonie letnim. Będą mogły odbywać się rozgrywki piłki siatkowej, badmintona, piłki nożnej.
 
INSTRUKCJA głosowania
1. Na stronie http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/glosowanie.html wybieramy województwo klikając w mapkę.
2. Szukamy: Letnie Kino w Alei Kasztanowej (szybko: „ctrl+f” i wpisujesz bych) i prostokąt Wybieram
3. Wpisujemy swój mail, zaznaczamy wszystkie zgody i głosujemy
4. Strona wysyła mail, by potwierdzić głos klikamy w link w mailu lub kopiujemy i otwieramy w przeglądarce. Okienko z podziękowaniem oznacza powodzenie w głosowaniu.
 
 
Informacja ze strony www.zaraszow.pl