Granty do wzięcia

image_pdfimage_print

Jeśli chcesz działać na rzecz swojej społeczności, masz jakiś pomysł na poprawę swojego otoczenia, ale nie masz na to funduszy! Przyjdź na szkolenie podpowiemy Ci jak pozyskać środki na realizację Twojego pomysłu!

Konkurs Grantowy realizowany w ramach Projektu Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 5 właśnie rusza. Jest on skierowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych m.in. z powiatu lubelskiego. Już w najbliższy czwartek  organizatorzy serdecznie zapraszają na szkolenie z zakresu przygotowywania wniosków o mikro-granty.

– Zachęcamy do udziału w szkoleniu dotyczącym przygotowywania wniosków o granty w wysokości do 6 tys. zł. W trakcie spotkania podpowiemy jakie projekty mają szansę na uzyskanie dofinansowania? Doradzimy jak bezbłędnie wypełnić wniosek, aby nie został odrzucony ze względów formalnych. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą działać na rzecz rozwoju swojej społeczności – zachęca Irena Gadaj, prezes Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, realizującej w/w projekt.

Szkolenie odbędzie się 8 lipca br., o godz. 16:00 w siedzibie Bychawskiego Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych przy ul. Piłsudskiego 33 A (wejście od podwórka, budynek z zegarem na przeciwko przystanku BUS).

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

ul. 3 Maja 47/17, 23 – 400 Biłgoraj

tel. 572-603-592,  www.flzb.lbl.pl