Ognisko z Pieśnią Patriotyczną 2019 – relacja z Zaraszowa

15 sierpnia 2019 r. w Alei Kasztanowej w Zaraszowie odbyło się OGNISKO Z PIEŚNIĄ PATRIOTYCZNĄ. W programie: Pieśni Legionowe, Partyzanckie, Powstańców Warszawskich, Zakazane Piosenki oraz inne.

Na scenie gościliśmy utalentowaną młodzież oraz starszych wykonawców. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania. Długie owacje, bis-y, wspaniała atmosfera. Wykonane utwory podbiły serca przybyłych. Wspólne śpiewanie zakończymy Apelem Maryjnym.

Wydarzenie otrzymało dofinansowanie z Gminy Bychawa. Wydarzeniu patronował Burmistrz Bychawy Janusz Urban. Również zapewnił transport osób chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu z Bychawy.

Podziękowania

  • dla wykonawców, szczególnie dla Gabrieli Popek, Kazimiery Styżej, Romana Zunia oraz Marka Trzcińskiego
  • dla Pań z Urszulina i Zaraszów Kolonii za ciasto
  • dla organizatorów
  • dla niosących pomoc, dobre słowo i życzliwy uśmiech

Organizatorzy:

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Zaraszów i okolic, Koło Gospodyń Wiejskich w Zaraszowie, Ochotnicza Straż Pożarna z Zaraszowa, 40 Drużyna Harcerska „Tropiciele”, Szkoła Podstawowa im. ks. Dominika Maja w Zaraszowie, Radna Rady Powiatu Lubelskiego Anna Pawlas, Sołtysi Zaraszowa, Kolonii Zaraszów i Urszulina: Joanna Baran, Andrzej Poniewozik i Stanisław Ziarkowski, Radny Gminy Miejskiej w Bychawie, Administrator strony zaraszow.pl Jerzy Jelcow oraz Ks Krzysztof Łaszcz.

Zawieruszona, nie publikowana dotąd perełka z Ogniska w 2018 roku. Patriotyczna Składanka w wykonaniu Chóru Klubu Seniora z Bychawy.

źródło: https://portal.zaraszow.pl/ognisko-z-piesnia-patriotyczna-2019/