Spotkanie dla organizacji pozarządowych uprawnionych do ubiegania się o dotację na projekty społeczne w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich edycja 2020

image_pdfimage_print

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, iż w Narodowym Instytucie Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego finalizowane są prace związane z ogłoszeniem Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020, edycja na rok 2020.

W związku ze zbliżającym się terminem ogłoszenia konkursu FIO 2020 w dniu 11.12.2019 r. w „Sali Błękitnej” Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przy ul. Spokojnej 4, odbędzie się spotkanie dla organizacji pozarządowych uprawnionych do ubiegania się o dotację na projekty społeczne w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich edycja 2020, priorytet 2-4.

W związku z tym, zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o jak najszersze rozpowszechnienie informacji wśród organizacji pozarządowych, w tym stowarzyszeń, fundacji i kół gospodyń wiejskich z terenu Państwa działania o planowanym spotkaniu.

Rozpocznie się ono o godzinie 11.00 i wzorem lat ubiegłych potrwa ok 2 godzin. W trakcie spotkania przedstawiciele NIW-CRSO omówią założenia regulaminu konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) na rok 2020, przedstawią informacje o Programie Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) oraz odpowiedzą na pytania organizacji, związane z możliwością otrzymania dofinansowania.

Udział w spotkaniu nie wymaga rejestracji.
Liczę, że dzięki Państwa wsparciu organizacje pozarządowe z terenu Lubelszczyzny będą miały większą szanse na uzyskanie środków finansowych z Programu na realizację inicjatyw lokalnych.

z up. Wojewody Lubelskiego
/-/
Albin Mazurek Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej