Z nieukrywaną radością informujemy, że tytuł Osobowość Roku 2020 z kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna w powiecie lubelskim uzyskał Burmistrz Bychawy Janusz Urban!

image_pdfimage_print

Uroczysta Gala Osobowość Roku odbyła się 10 sierpnia 2021 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Podczas uroczystości nagrodzono laureatów plebiscytu z roku 2019 oraz 2020. Wyróżnieniem dla nas jest fakt dostrzeżenia i uhonorowania starań i pracy Burmistrza Janusza Urbana na rzecz Naszej Małej Ojczyzny.

Zgodnie z regulaminem konkursu  Kandydatami w Konkursie Plebiscytowym były osoby nominowane przez Kolegium Redakcyjne Gazety. Kolegium w swojej ocenie brało pod uwagę: działania kandydata na rzecz lokalnej społeczności, nietuzinkową osobowość, pozytywną postawę, odnoszone sukcesy lub szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury, nauki, biznesu, działalności społecznej i charytatywnej lub innych strefach życia publicznego w województwie lubelskiego. Propozycje kandydatów mogły zgłaszać również osoby trzecie pod warunkiem uzyskania akceptacji Kolegium.

Organizatorem Konkursu Plebiscytowego jest Polska Press sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 45, 02-672 Warszawa. Konkurs Osobowość Roku 2020 lokalnie prowadzony był na łamach „Kuriera Lubelskiego”.

Konkurs prowadzony był w 5 kategoriach: Kultura, Działalność Społeczna i Charytatywna, Polityka, samorządność i Społeczność lokalna, Biznes, Nauka.  

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!