W styczniu 2019 r. wybieramy sołtysów oraz przewodniczących zarządów osiedli

Wybierając sołtysów i członków rad sołeckich oraz przewodniczących zarządów osiedli i członków zarządów osiedli, wybieramy przedstawicieli naszych lokalnych społeczności. Osoby, które dobrze znają swych sąsiadów, ich potrzeby i problemy. Ludzi potrafiących rozmawiać, cieszących się autorytetem i zaufaniem, związanych ze swymi miejscowościami. Aktywnych i otwartych społeczników, dla których dbanie o lokalne dobro jest priorytetem.

Terminy i miejsca wyborów zarządów osiedli i przewodniczących zarządów osiedli w Bychawie

  • Zarząd Osiedla nr 1: I termin: 03.01.2019 r. godzina 17.00, II termin: godzina 17.15, miejsce: sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie
  • Zarząd Osiedla nr 2: I termin: 04.01.2019 r. godzina 17.00, II termin: godzina 17.15, miejsce: sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie

Terminy i miejsca wyborów sołtysów i rad sołeckich w Gminie Bychawa

Data I termin
(godzina)
Miejscowość / miejsce zebrania
3-01-2019 19.00 Romanów – Centrum Kultury Wiejskiej w Olszowcu
4-01-2019 16.00 Bychawka Trzecia – Szkoła Podstawowa w Bychawce Drugiej-Kolonii
4-01-2019 17.30 Bychawka Druga-Kolonia – Szkoła Podstawowa w Bychawce Drugiej-Kolonii
4-01-2019 19.00 Bychawka Trzecia-Kolonia – Szkoła Podstawowa w Bychawce Drugiej-Kolonii
4-01-2019 16.00 Gałęzów-Kolonia Druga – Remiza
4-01-2019 18.00 Gałęzów – Centrum Kultury Wiejskiej w Galęzowie
7-01-2019 16.00 Bychawka Druga – Centrum Kultury Wiejskiej w Bychawce Drugiej
7-01-2019 18.00 Bychawka Pierwsza – Centrum Kultury Wiejskiej w Bychawce Pierwszej
7-01-2019 16.00 Grodzany – Sala Konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie przy ul. Piłsudskiego 22
7-01-2019 18.00 Leśniczówka – Sala Konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie przy ul. Piłsudskiego 22
8-01-2019 16.00 Gałęzów-Kolonia Pierwsza – Remiza
8-01-2019 16.00 Kowersk – Remiza
8-01-2019 18.00 Podzamcze – Środowiskowy Dom Samopomocy
9-01-2019 16.00 Józwów – Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej
09-01-2019 18.00 Wola Gałęzowska-Kolonia – Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej
10-01-2019 16.00 Osowa – Szkoła Podstawowa w Osowie
10-01-2019 18.00 Osowa-Kolonia – Szkoła Podstawowa w Osowie
14-01-2019 16.00 Wandzin – Konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie przy ul. Piłsudskiego 22
14-01-2019 18.00 Zadębie –Sala Konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie przy ul. Piłsudskiego 22
14-01-2019 16.00 Stara Wieś Pierwsza – Centrum Kultury Wiejskiej w Starej Wsi Pierwszej
14-01-2019 17.30 Stara Wieś Druga – Sala katechetyczna
14-01-2019 19.00 Stara Wieś Trzecia – Świetlica/Remiza
14-01-2019 16.00 Olszowiec – Centrum Kultury Wiejskiej w Olszowcu
14-01-2019 18.00 Olszowiec-Kolonia – dom sołtysa
15-01-2019 16.00 Kosarzew Dolny-Kolonia – Centrum Kultury Wiejskiej w Kosarzewie Dolnym-Kolonii
15-01-2019 18.00 Skawinek – dom sołtysa
16-01-2019 16.00 Wola Duża – Centrum Kultury Wiejskiej w Woli Dużej
16-01-2019 18.00 Wola Duża-Kolonia – dom sołtysa
16-01-2019 16.00 Zaraszów-Kolonia – Centrum Kultury Wiejskiej w Zaraszowie-Kolonii
16-01-2019 18.00 Wola Galęzowska – Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej
17-01-2019 16.00 Zdrapy – Szkoła Podstawowa w Bychawce Drugiej-Kolonii – oddział przedszkolny w Zdrapach
17-01-2019 18.00 Marysin – Sala Konferencyjna Urzędu Miejskiego w Bychawie przy ul. Piłsudskiego 22
17-01-2019 16.00 Wincentówek – dom sołtysa
17-01-2019 18.00 Łęczyca – dom sołtysa
18-01-2019 16.00 Urszulin – Remiza
18-01-2019 18.00 Zaraszów – Szkoła Podstawowa w Zaraszowie