Czerwcowa niedziela z KGW Pod Grodziskiem

image_pdfimage_print

18 czerwca 2023 r. Koło Gospodyń Wiejskich Pod Grodziskiem zaprosiło mieszkańców na Piknik rodzinny. Impreza odbyła się na placu przy budynku gminnym.

Atrakcji było co niemiara! Gry i zabawy dla dzieci, bańki mydlane, dmuchaniec, słodki poczęstunek, popcorn to tylko niewielka część uciech z których mogli skorzystać najmłodsi mieszkańcy Zdrap i Wincentówka. Nie zabrakło pokazu strażackiego oraz dań z grilla, także każdy z uczestników, bez względu na wiek, mógł znaleźć coś dla siebie – relacjonuje Sekretarz gminy Jolanta Cajzer, mieszkanka Zdrap, zafascynowana zaangażowaniem mieszkańców. Organizatorem wydarzenia byli członkowie „najmłodszego” KGW działającego w naszej gminie. Koło Pod Grodziskiem powstało niedawno, bo na początku tego roku. Piknik rodzinny był ich pierwszą imprezą o takim zasięgu. Wszystko udało się znakomicie! Uczestnicy bardzo zadowoleni, niechętnie wracali do domu.

Paniom i Panom z KGW Pod Grodziskiem życzymy kolejnych równie wspaniałych inicjatyw, by nie zabrakło Wam zapału do realizacji kolejnych wyzwań! Niech Wasza działalność przynosi Wam tak wiele satysfakcji jak dobrze bawili się Wasi goście podczas pikniku!

lin do FB

https://www.facebook.com/profile.php?id=100093044436134