III Mistrzostwa Piłki Siatkowej o puchar Starosty Lubelskiego już w marcu

image_pdfimage_print

Zdjęcie Artykułu

Powiat Lubelski, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej rzeszy osób chcących aktywnie spędzać wolny czas, co roku organizuje różnego rodzaju imprezy sportowe. Nie inaczej będzie i w tym roku. Już na początku marca organizujemy kolejne Mistrzostwa Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego. 

 
Jest to impreza skierowana do mieszkańców naszego Powiatu. Dlatego gorąco zachęcamy do zgłoszenia i spróbowania swoich sił pod siatką. Warunkiem udziału, jak zaznaczamy w Regulaminie, jest ukończony 20 rok życia oraz zamieszkanie, funkcjonowanie firmy/instytucji/samorządu na terenie Powiatu Lubelskiego. Koszt wpisowego to symboliczna kwota 100 złotych od drużyny.
 
Zgłoszeń można dokonywać do dnia 6 marca do godziny 15:30. W zależności od ilości zgłoszeń planujemy rozegrać Turnieje kwalifikacyjne w dniu 12 marca, z których po dwie najlepsze ekipy awansują do Turnieju finałowego zaplanowanego na 26 marca. Rozgrywki zaplanowano w obiektach sportowych na terenie powiatu. Szczegółowy harmonogram zmagań ogłosimy w późniejszym terminie.
 
Szczegółowe informacje na temat Mistrzostw znajdziecie Państwo w Regulaminie zamieszczonym poniżej. W sprawach organizacyjnych szczegółowych informacji udzieli Państwu Aneta Cygan i Izabela Gołoś, Tel. 81 528 66 06, email:  i.zemszal@powiat.lublin.pl
 
Liczymy, że impreza spotka się z dużym zainteresowaniem i będzie okazją sprawdzenia się przy siatce 😉