Inwestujemy w przyszłość naszych maluchów – Gminny Żłobek Mały Miś w Bychawie!

image_pdfimage_print

W powstającym Gminnym Żłobku Mały Miś w Bychawie, pierwszym w Gminie Bychawa, utworzone zostaną aż 43 nowe miejsca w ramach programu ,,MALUCH+” 2022-2029 – edycja I!

Na naszych milusińskich czekają nowoczesne i bezpieczne przestrzenie do zabawy, opieki i wychowania – Sala Błękitna, Pistacjowa oraz Sensoryczna.

Uchylamy rąbka tajemnicy i prezentujemy Wam kilka wizualizacji tej wyjątkowej inwestycji – już wkrótce przekonacie się, jak wspaniałe będzie to miejsce dla najmłodszych mieszkańców Gminy Bychawa.

Nie możemy się doczekać, aż powitamy nasze Małe Misie w Gminnym Żłobku!Nazwa zadania: Utworzenie 43 nowych miejsc opieki w ramach programu ,,MALUCH+” 2022-2029 – edycja I w Gminnym Żłobku Mały Miś w Bychawie, ul. Partyzantów 5, 23-100 Bychawa.

Zadanie polega na utworzeniu w żłobku nowych miejsc opieki nad dziećmi w wieku od ukończenia 20 tygodnia życia do lat 3, w tym dzieci z niepełnosprawnościami lub wymagające szczególnej opieki, do ukończenia roku szkolnego, w którym dziecko ukończy 3 rok życia lub dłużej, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3, poprzez budowę żłobka i zakup wyposażenia.

Utworzenie 43 miejsc opieki w żłobku i dofinansowanie funkcjonowania tych miejsc w okresie 36 miesięcy.

Wartość zadania: 1 750 121,54 zł

Wartość dofinansowania z UE: 1 542 066,00 zł

#FunduszeUE #NextGenerationUE