Spotkanie autorskie i premiera debiutanckiej książki Pensjonat „Pod Malinką” Jadwigi Grzesiak 21.09.2019 r. – zaproszenie

Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie zaprasza na premierę debiutanckiej powieści Jadwigi Grzesiak „Pensjonat pod Malinką”. Już w najbliższą sobotę, 21 września 2019 r. o godz. 16.00 w galerii (BCK, ul. Piłsudskiego 34, Bychawa) odbędzie się niecodzienne spotkanie, które poprowadzi  lubelska pisarka Monika A. Oleksa.

Kim jest Autorka? Jadwiga Grzesiak to polonistka i doradca metodyczny na emeryturze. Bychawianka, zaangażowana w życie miasta.  Czytelniczka, każdego dnia odwiedzająca swoją bibliotekę. Debiutująca pisarka, właśnie wydała swoją pierwszą powieść Pensjonat „Pod Malinką” .

Ta wyjątkowa książka, od pierwszej strony prowadzi czytelnika po krętych ścieżkach życia bohaterów. Od początku do końca powieść jest wytworem wyobraźni Autorki, jednak czytelnik może odnieść wrażenie jakby zanurzał się w otaczającej rzeczywistości. Krótko mówiąc: dojrzały literacki debiut!

Barbara Cywińska
dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bychawie

Opieka medialna: Głos Ziemi Bychawskiej

Patronat: Burmistrz Bychawy