Wyniki konkursu na kartkę pocztową gminy Bychawa – WIELKANOC 2021

image_pdfimage_print

Z przyjemnością przekazuję wyniki XXVIII edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej Gminy Bychawa WIELKANOC 2021. W tym roku główną nagrodę zdobyła Anna Filewicz z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej. Projekt Ani został przekazany do druku i już wkrótce trafi z wielkanocnymi życzeniami od burmistrza Bychawy do wielu instytucji w gminie, kraju i za granicą. Spośród wszystkich kartek (tym razem otrzymaliśmy 312 projektów) komisja wybrała również 36, które zdobyły wyróżnienia. Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i upominki promocyjne.

Niestety z przykrością muszę poinformować, że w tym roku z powodu panującej epidemii nie będzie nam dane wzięcie udziału w tradycyjnym uroczystym wręczeniu dyplomów i nagród. Upominki dla wszystkich laureatów konkursu zostaną przekazane do szkół – Dyrektorów i Nauczycieli proszę o wręczenie ich dzieciom.

Wszystkim uczestnikom składam serdeczne podziękowania za liczny udział. Dziękuję dyrektorom i nauczycielom za popularyzację konkursu.

Z poważaniem,

burmistrz Bychawy Janusz Urban