2. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej drużyn amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego – zaproszenie do wzięcia udziału

image_pdfimage_print
Powiat Lubelski oraz Lokalna Grupa Działania „Kraina wokół Lublina” zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w II Mistrzostwach w Piłce Siatkowej drużyn amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego, które odbędą się w marcu i kwietniu bieżącego roku.
2016-02-25 II Mistrzostwa Powiat Lublin www 550
Swoich sił pod siatką mogą spróbować wszystkie zespoły, których zawodnicy mają ukończone 20. rok życia a miejscem zamieszkania bądź funkcjonowania jest Powiat Lubelski. Mogą to być reprezentacje instytucji, firm czy samorządów albo tzw. „dzikie drużyny”. W zależności od liczby zgłoszonych ekip planowane jest rozegranie kwalifikacji (13.03.2016 r.), z których najlepsze zespoły awansują do turnieju finałowego zaplanowanego na początek kwietnia (3.04.2016 r.). Mecze będą się odbywać w obiektach sportowych na terenie powiatu lubelskiego. Szczegółowy harmonogram i miejsca rozgrywek zostaną podane do dnia 8 marca 2016 r.
Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o zgłoszenie udziału w Mistrzostwach do dnia 3 marca 2016. Karta zgłoszenia na stronie www.powiat.lublin.pl
KONTAKT:
Tomasz Banaszek – Inspektor ds. promocji i wspópracy partnerskiej, tel. 81 528 66 06,
email: t.banaszek@powiat.lublin.pl.