Kluby Kobiet Aktywnych 60+ ogłasza nabór do projektu

image_pdfimage_print

Bychawskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020  ogłasza nabór kandydatek do projektu pod tytułem: Kluby Kobiet Aktywnych 60+ jest realizowany na terenie gminy Bychawa,  Cyców, Nałęczów i Radecznica

Kluby Kobiet Aktywnych to pomysł zakładający działania służące ułatwieniu dostępu do kultury i sztuki kobietom z gmin : Nałęczów, Bychawa, Radecznica i Cyców woj. lubelskiego.

W ramach projektu organizowane będą warsztaty artystyczne, warsztaty ruchowej ekspresji, warsztaty rozwojowe, warsztaty kulturoznawcze z zakresu sztuki jedzenia, wyjazd kulturalny do Warszawy -Muzeum Powstania Warszawskiego oraz do Teatru.

2016-07-15 kobiety aktywne

Partnerami  w  powyższym projekcie są; z terenu gminy Bychawa – Bychawskie Centrum  Kultury, z gminy Cyców- Gminne Centrum Kultury natomiast z  Nałęczowa  i Radecznicy tamtejsze urzędy gminy.

W każdej z tych czterech  gmin w ramach działających tam Klubów Kobiet Aktywnych ogłaszamy nabór  chętnych kobiet  do wzięcia udziału w projekcie.

Ogółem w projekcie ma  uczestniczyć  120 kobiet z wyżej wymienionych czterech gmin.

Projekt będzie  realizowany od 1 lipca do 31 grudnia 2016r.

Bychawskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych ogłasza nabór i zapisy chętnych   do projektu  z terenu  gminy Bychawa. Zajęcia warsztatowe  dla  uczestniczek z gminy Bychawa odbywać się będą  na  w Bychawskim Centrum Kultury.

 

zapraszamy do uczestnictwa w projekcie z gminy Bychawa  –    15 kobiet w wieku powyżej 60 lat i 15 kobiet poniżej 60 lat zamieszkałych  na terenie  gminy  Bychawa.

 

Informacje  i zapisy do projektu pod  numerem telefonu 606964537 lub mailowo     bska.bychawa@gmail.com