Tarcza Antykryzysowa – Spotkanie Informacyjne online dla przedsiębiorców i osób współpracujących z przedsiębiorcami

Szanowni Państwo,

Departament Gospodarki i Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zaprasza na spotkanie dotyczące instrumentów wsparcia dostępnych w ramach Tarczy Antykryzysowej. W trakcie spotkania eksperci z Departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym w UMWL, ZUS-u, WUP-u i PUP-u omówią dostępne instrumenty finansowe, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy dotknięci skutkami gospodarczymi pandemii koronawirusa COVID-19.

Spotkanie w formie online odbędzie się w czwartek 14 maja br. w godzinach 10.00 – 14.00. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na wydarzenie. Szczegóły wraz w formularzem zgłoszeniowym i agendą dostępne są na stronie internetowej: http://www.invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/zapraszamy-na-spotkanie-online-pn-tarcza-antykryzysowa-w-praktyce-przedsiebiorco-sprawdz

Proszę o przekazanie informacji zainteresowanym osobom z Państwa Gminy.

Z wyrazami szacunku

Powiatowe Biuro Biznes Lubelskie

Artur Rumiński Sekretarz Powiatu Lubelskiego

Informacja przekazana do Gmin: BYCHAWA, BEŁŻYCE, BORZECHÓW, GARBÓW, GŁUSK, JABŁONNA, JASTKÓW, KONOPNICA, KRZCZONÓW, NIEDRZWICA DUŻA, NIEMCE, STRZYŻEWICE, WOJCIECHÓW, WÓLKA, WYSOKIE, ZAKRZEW.