,,Trzy Kłosy zapobiegają cyberprzemocy” – festyn rodzinny KGW w Starej Wsi Drugiej

image_pdfimage_print

Z wielką radością zapraszamy wszystkich na niezwykle ważne wydarzenie – akcję informacyjną ,,Trzy Kłosy zapobiegają cyberprzemocy”, organizowaną przez Koło Gospodyń Wiejskich w Starej Wsi Drugiej ,,Trzy Kłosy”. Wydarzenie odbędzie się 30 lipca 2023 r. o godzinie 15:00 w Remizie OSP w Starej Wsi Pierwszej.

Podczas tego festynu rodzinnego będziemy mieli gościa – doświadczonego policjanta, który przeprowadzi wartościową pogadankę. Pozyskamy przydatne wskazówki i metody ochrony przed zagrożeniami online. W dobie rosnącej liczby przestępstw internetowych, świadomość potencjalnych zagrożeń i umiejętność obrony są kluczowe. Prezentacja dotycząca różnych rodzajów cyberprzemocy pomoże nam zrozumieć, jak jej zapobiegać, abyśmy czuli się pewniej i bezpieczniej w sieci.

Ponadto, abyśmy mogli cieszyć się nie tylko wiedzą, ale również pięknymi rzeczami, przygotowaliśmy dla Was wystawę rękodzieła. Aby jeszcze bardziej umilić to spotkanie, zapewnimy smaczny poczęstunek dla uczestników.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zadbajmy razem o nasze bezpieczeństwo w internecie!


opracowanie tekstu i grafika: Karolina Raganowicz